Home / Business / گیاهان باغ در نمایه – Pansies

گیاهان باغ در نمایه – Pansies

Business 0

باغ ها می توانند در ماه های زمستان مکانی دلگیر و تاریک باشند ، با این وجود با برخی برنامه ریزی های دقیق و ترکیب مناسب گیاهان باغ ، باغی رنگارنگ و با احساس گرم را می توان با سهولت به دست آورد. پنسیس یکی از گونه های گیاهی است که اغلب می تواند در تمام ماه های سرد سال نادیده گرفته شود اما با کمی دقت و توجه می تواند منبع خوبی از رنگ زمستانی را فراهم کند.

پنسیس نوعی ‘ویولا’ بخشی از طیف وسیعی از گلهای باغ است که حتی می تواند شامل گونه های ترکیبی مانند ‘viola x wittrockiana’ یا ‘viola tricolor hortensis’ باشد. همه تغییرات ویولا در زیر چتر شیک قرار می گیرد و در طیف وسیعی از رنگ های قیمت گل میخک هندی  زنده مانند طلایی ، نارنجی ، بنفش ، قرمز ، بنفش ، سفید و زرد وجود دارد. حتی یک گلدان سیاه وجود دارد اگرچه در واقع آن یک بنفش بسیار تیره است.

البته ، با سالها پرورش دقیق ، اکنون تغییرات بسیاری در این رنگها موجود است. Pansies دارای یک الگوی گل متمایز است که از پنج گلبرگ با علامت های متضاد در مرکز گل اطراف ساقه تشکیل شده است. این الگو اغلب به عنوان “صورت” شناخته می شود. اتفاقاً ، این نام “چهره” است که به پنسی نام خود را داده است. واژه فرانسوی پنسی pensée است که به معنای فکر ترجمه می شود. این چیدمان گلبرگ همیشه با دو گلبرگ بالایی همپوشانی ، دو گلبرگ کناری و یک گلبرگ پایین که از یک الگوی کوچک برخوردار است ، از الگوی مشابهی پیروی می کند.

اولین پنسی های “جهانی” در طی سال 1979 وارد باغ ها شدند و به دلیل توانایی گلدهی در ماه های زمستان مورد استقبال خوبی قرار گرفتند. این پنسی ها می توانند در طول تابستان کاشته و رشد کنند در حالی که هنوز در تمام ماه های زمستان می توانند گل دهند. این نوع گیاهان باغی با در نظر گرفتن اهداف خاصی پرورش داده شدند. اینها برای مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی زمستان ، کوچک ماندن و امکان گل دادن به روزهای کوتاهتر بود.

  •  
    Previous Post

    Microgaming Slot Machine Games – Ten New 5 Reel Competitions

  •  
    Next Post

    Dental Hygiene And Oral Health For Kids