Home / Business / تزیین دیواری اتاق خواب نوجوانان – خنک و معلق بودن

تزیین دیواری اتاق خواب نوجوانان – خنک و معلق بودن

Business 0

پشت درختان کاج و بوته ها و بوته ها در یک محوطه بزرگ در حومه شهر شیکاگو خانه من است. چمن ها دست و پا زده شده اند و یک راهروی معتبر تا جلوی درب دو طبقه استعماری من وجود دارد. از خارج هرگز به آشفتگی داخل مشکوک نخواهید شد. می بینید که من تمام وقت کار می کنم و همچنین کار را با خود به خانه می برم بنابراین به نظر نمی رسد که هر روز وقت کافی برای انجام کاری داشته باشد. من همچنین دو نوجوان دارم که به اندازه کافی گفته شده است. با اعصاب تمام شده اخیراً تصمیمم را گرفته ام که به هیچ یک از اتاق های آنها وارد نشوم. با خودم فکر کرده بودم که آنها به اندازه کافی بزرگ هستند که مسئولیت پذیر باشند و از محیط پیرامون خود مراقبت کنند. تا این زمان تمیز کردن و مرتب شدن روی شانه های من افتاده بود. این ایده بزرگ من که آنها می خواهند به من کمک کنند حدود یک ماه قبل به من تعلق داشت.

صبح شنبه فرا رسید و فعالیت هایی وجود داشت که برای جلب بچه هایم به آنها نیاز داشتم. آنها اجرای دیوار سبز  هر دو هنوز خواب بودند بنابراین من ابتدا وارد اتاق پسرم شدم. باید بگویم فقط جو وارد شد. در اتاق خواب او فقط یک اینچ باز می شود. سعی کردم با پایین آمدن از زمین ، راه خود را فشار دهم. در سرتاسر اتاق لباس ها ، کتاب ها ، ظروف کثیف وجود داشت که حتی نمی توانستم بگویم آنها چیست. من او را از خواب بیدار کردم و احساس می کردم خونم در حال جوشیدن است. بعد رفتم تا دخترم را بیدار کنم و در اعماق وجودم تازه وارد شدم و اتاق او را به هم ریخته می دیدم. نیازی به گفتن نیست که هر دو آن روز به برنامه های برنامه ریزی شده خود نرفتند.

هر دوی آنها ساعتها روی اتاقهایشان کار می کردند اما وقتی کارشان تمام شد به سراغ من آمدند و اعلام کردند که اتاقهایشان خیلی مورد پسند است. هر دو اتاق در زمان جوانی توسط من طراحی شده بودند و احساس نمی کردند که اینها چه کسی هستند. آنها در ادامه به من گفتند که نیازها و وسایلی که در طول این سالها به دست آورده بودند اتاقهای آنها را بسیار بزرگ کرده است. فاقد سازماندهی و مکانی بود که نماینده آنها باشد. من به آنها گوش دادم و همه با هم ایده های خلاقانه ای ارائه کردیم.

امیدوارم که این مقاله به خانواده های دیگر کمک کند تا مسیر درست را طی کنند. این باید ابزارها و ایده هایی برای کمک به شما در تنظیم زندگی شما کمی منظم و آرام فراهم کند. من با طرح نقشه راهی که خانواده خودم برای دستیابی به اهدافی که برای خود تعیین کرده ایم ، شروع می کنم.

مهمترین نکته در هنگام تزئین دیوارهای اتاق خواب نوجوانان این است که به نوجوانان اجازه ورود دهید تا اتاق بازتابی از آنها باشد. نوجوانان دقیقاً مثل بقیه ما زندگی پر استرس دارند بنابراین به مکانی برای عقب نشینی و احساس راحتی نیاز دارند. آنها هنوز در جستجوی افرادی هستند که هستند و طراحی دیوارهای اتاق خواب خود مجالی برای بیان خلاقیت آنهاست.

تصمیمات تزیین دیوار نوجوانان بسته به نوجوان مورد نظر متفاوت خواهد بود. چندین ایده مختلف برای کشف شما وجود دارد که امیدوارم اتاقی را که می توانند از آن لذت ببرند و ظاهری که والدین تأیید می کنند برای نوجوان شما ایجاد کند. اندازه اتاق ، بودجه و کاربردی بودن سبک را حتماً در نظر بگیرید. همچنین باید در نظر بگیرید که فرزند شما در چه مقیاسی از مقیاس نوجوانی قرار دارد. سلیقه و احساس خود نوجوانان بین سیزده تا هجده سال تغییر چشمگیری خواهد کرد. بنابراین مطمئناً با مadsدها و روندی که احتمالاً از مد افتاده اند کمی قدم بردارید. بالاخره شما نمی خواهید سال آینده این وظیفه را دوباره به عهده بگیرید.

  •  
    Previous Post

    Profit From These Top Free Tips Guaranteed to Improve Your Essay Writing Skills

  •  
    Next Post

    Baccarat – Playing James Bond’s Bet On Choice